Jestem idealistką. Nie wiem dokąd zmierzam, jednak jestem w drodze do celu 🙂

 

25 myśli w temacie “About

 1. kolejnyblogwinternecie pisze:

  Dzięki za obserwowanie! Dopiero zaczynam, więc graficznie pozostawia wiele do życzenia, czcionki itd też do poprawy, ale już powoli zdobywam wiedzę czytając inne blogi, porady także będę małymi krokami wszystko zmieniał. Obserwuje też, bo ciekawe te wpisy Twoje są 😀

  Polubione przez 1 osoba

   1. kolejnyblogwinternecie pisze:

    Nie ma za co dziękować. Zazdroszczę od wyjazdów za granicą, a w szczególności Islandii, bo mnie też bardzo ciekawi ten kraj. Ale wierzę że mi się uda tam wpaść kiedyś.

    Również pozdrawiam : )

    Polubione przez 1 osoba

 2. Dot pisze:

  Dziękuję za dostrzeżenie i obserwowanie mojego (dopiero raczkującego) bloga – Miasto Wersja Be.
  Wciąż mam za mało czasu na czytanie i jeszcze mniej na pisanie, ale zaczęłam wgryzać się w Twój blog i zauważyłam kilka tematów bliskich mojemu sercu. Cieszę się, że „zabazgrolona” przez pseudografficiarzy (nie mylić z prawdziwymi grafficiarzami-artystami) przestrzeń wokół nas obchodzi kogoś jeszcze oprócz mnie. Bo chwilami przeżywam zwątpienie. Mam nadzieję, że mój blog zostanie zauważony właśnie dlatego, że chcę poprzez niego coś zmienić w głowach ludzi, którzy nie są obojętni na to „zatruwanie” i dewastowanie naszego świata, czyli ulicy, budynku, miasta, a nawet, jak o tym pisałam, gór… A może uda się coś zmienić w prawie? Nie tracę nadziei. Niestety, do niektórych przemawianie do serca i rozumu jest jak rzucanie grochem o ścianę, niczym więcej. Wtedy potrzebne są inne, konkretniejsze rozwiązania i pomysły. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie!

  Polubienie

 3. Piotr Zieliński pisze:

  Hej, dzięki za polubienie wpisu. Jesteś pierwszą osobą, która wykazała jakąkolwiek aktywność na moim blogu man’slogblog :). Bardzo mnie to zmotywowało do dalszej twórczości. Gratuluję też ciekawych opowieści o podróżach!

  Polubienie

 4. Robert pisze:

  Witam uprzejmie
  może to nie w tym miejscu , nie tej rubryce
  🙂 nie o tym czasie , wyrwany m nagle .Przyjdzie sen utuli delikatnym poduszki kołdry – słów by tak wiele jak by pocałunków muśnięć . Piękne lecz czym ze piękno ale piękno , czym jest jedni dostrzegą coś w człowieku , czy przyrodzie może w nie doskonałości np: skręceniu kory jakiegoś krzaka jak by wymięty skręcony zaskakujące i nie zwykłe. a cześć nie dostrzeże, ii i inaczej dostrzec uczymy się całe życie.

  ponownie Monza przyjrzeć ponownie. czas i chwila nigdy chwila powróci będzie byłą przeszłą , teraźniejsza nie powtórzy choć tez morze być przyszłą , zakręcone ;))
  to może
  tak wiele i nie wiele zarazem urzekające a może nie zupełnie
  O jak dostrzec niezwykłość całości

  ” Jestem idealistką. Nie wiem dokąd zmierzam, jednak jestem w drodze do celu:) ”

  co powinnyśmy umieć a nie umiemy :; a nie umiemy nie jesteśmy perfekcyjni idealni ,
  jednakże perfekcja -połączenie wiele poradzenia sobie 🙂 dążyć tak ku pewnemu celowi
  co celem hmm :)) :DD :))))) O to co myślą objąć (a więc umiejętność jeszcze
  wiele słów określać a jedno na warg sie cisnie szeptem czy zwane też
  zbyt gorąco a może to tylko Dzień wstał emocje odczucia i inne budzą pośród pragnień … 😀
  tak małych tak ; Kobieta potrafi dostrzec pomiędzy 😉 brzegiem a płomieniem świecy ,warg drżeniem spojrzeniem by pewne cele były . wspólne itd ..
  po zapłakanym oknie deszcz deszcz pogodnego dnia.
  Pozdrawiam .
  Robert misio 3 https://misio3.wordpress.com/

  Polubienie

 5. wyznaczyccel pisze:

  Przyszła i na mnie ta chwila, kiedy uświadomiłam sobie, że moje przemyślenia dostępne są dla innych użytkowników internetu 😉 Bardzo mi miło, że do mnie zajrzałaś, dziękuję! Na Twoim blogu jest wiele, bardzo ciekawych wpisów, szczególnie bliski jest mi temat Irlandii, kiedyś zatrzymałam się tam… na chwilę 🙂 Z pewnością spędzę na Twoim blogu kilka dłuższych momentów 🙂 Życzę Ci sympatycznego samorozwoju i wielu sukcesów!

  Polubione przez 1 osoba

 6. myfidesetratio pisze:

  Ahoj, Introweska!

  Nieczęsto można spotkać tak bliską bratnią duszę w dżungli „cywilizacji”. Idealistka; świadoma ograniczeń poznawczych, a jednak ciągle w drodze ku… Prawda, że czym innym jest kroczyć jakąś drogą, a czym innym jasno zdawać sobie z tego sprawę.
  Przepiękne jest Twoje motto.
  Urzeka mnie to, że zależy Ci na osiągnięciu jakiegoś Celu ponad karierą, dobrobytem, wybiciem się. Masz zapewne wewnętrzną, prawdziwą ambicję. Widzę w Tobie godnego szacunku Człowieka. Chylę czoła!

  / A propos Gombrowicza… To chyba jawna ironia z Twojej strony? 🙂 Manifest Gombrowiczowski pasuje raczej do postmodernistycznego nihilizmu, niż do idealizmu – no, chyba że idzie o przyjęcie zasady braku zasad, czyli o swoisty idealizm na metapoziomie (to już raczej zabawa w dialektykę)./

  Szczerze życzę Ci nieustannego rozwoju Człowieczeństwa. I świętowania tego, co dla Ciebie Święte – w przededniu chrześcijańskiej uroczystości przyjścia Absolutu w postaci człowieczego Maleństwa. Pozdrawiam Cię serdecznie! 🙂

  – Artur

  Polubienie

 7. Dorota pisze:

  Dziękuje za odwiedziny. 😉 z wielkim uśmiechem czytałam Twój wpis, bo bardzo przypomina „angielska” jazdę. 🙂 ja dopiero uczę się jeździć i bardzo narzekam na kierowców nie używających kierunkowskazów. Jako początkująca jeszcze nie potrafię wyczuć ich „mimiki” jazdy, przez co zdarza mi się sterczeć na skrzyżowaniu, podczas gdy mogłabym przejechać już 5 razy. 🙂 Chętnie będę tutaj zaglądać. Nigdy nie byłam w Irlandii i ciekawa jestem jak bardzo różni się od Wielkiej Brytanii. Pozdrawiam z The Little Tiny House.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s